جستجوی مقالات جغرافیا

جستجوی مقالات انگلیسی رشته جغرافیا به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته جغرافیا، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته جغرافیا بر اساس:

 

  1. لیست مقالات جغرافیا بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات جغرافیا بر اساس گرایش های رشته جغرافیا
  3. لیست مقالات جغرافیا بر اساس موضوعات مختلف رشته جغرافیا
  4. لیست مقالات جغرافیا بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات جغرافیا اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان جغرافیا
  7. لیست مقالات جغرافیا بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه جغرافیا
  9. لیست مقالات انگلیسی جغرافیا با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات جغرافیا بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات جغرافیا بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته جغرافیا هستید؟ گرایش آب و هوا شناسی، برنامه ریزی محیطی، مخاطرات محیطی و ژئومورفولوژی در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص جغرافیا یا یک درس رشته جغرافیا هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته جغرافیا را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات جغرافیا آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات جغرافیا از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه جغرافیا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته جغرافیا سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات جغرافیا پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات جغرافیا که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان جغرافیا با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده جغرافیا به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته جغرافیا بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات جغرافیا بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده جغرافیا قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته جغرافیا، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده جغرافیا به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۹:

این بخش به مقالات ترجمه شده جغرافیا با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات