جستجوی مقالات جغرافیا

  • 5:24

جستجوی مقالات انگلیسی رشته جغرافیا به همراه ترجمه فارسی از نشریات ISI

 

سایت ترجمه فا جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته جغرافیا ، نموده است. لازم به ذکر است که فایل مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش ارائه شده است. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمونه و لیست مقالات را مشاهده نمایید.

 


 

دسته بندی شماره ۱: لیست مقالات جغرافیا بر اساس سال انتشار (انگلیسی با ترجمه)

 

در این دسته بندی، مقالات جغرافیا چاپ شده در نشریات معتبر خارجی ISI بر اساس سال انتشار آن مقاله، جداسازی و لیست شده اند تا بتوان ابتدا لیست مقالات امسال و سپس سالهای بعد را مشاهده کرد. برای مشاهده جدیدترین مقالات جغرافیا بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات جغرافیا بر اساس سال انتشار مقاله

 


 

دسته بندی شماره ۲: لیست مقالات بر اساس گرایش های رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه برای یک گرایش خاص از رشته جغرافیا هستید؟ برای مشاهده لیست مقالات گرایشی که در نظر دارید، توسط این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات جغرافیا بر اساس گرایش های رشته جغرافیا

 

 


 

دسته بندی شماره ۳: لیست مقالات بر اساس موضوعات رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص جغرافیا یا یک درس رشته جغرافیا هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته جغرافیا را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات جغرافیا بر اساس موضوعات مختلف رشته جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۴: لیست ترجمه های رایگان رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

تمامی مقالات انگلیسی رشته جغرافیا سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما دانلود فایل ترجمه مقالات با هزینه میباشد. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات جغرافیا که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. توجه داشته باشید که این ترجمه این مقالات شاید ناقص بوده یا کیفیت ترجمه پایین باشد که در توضیحات هر مقاله این مورد به وضوح مشخص شده است. همچنین لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان جغرافیا تنها با فرمت PDF قابل دانلود میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده جغرافیا به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات ترجمه شده رایگان جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۵: لیست ترجمه های ارزان رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

این بخش به مقالات ترجمه شده جغرافیا با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و یا بخشی از ترجمه آنها ناقص یا خلاصه میباشد و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته جغرافیا اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات انگلیسی جغرافیا با ترجمه آماده ارزان قیمت

 


 

دسته بندی شماره ۶: لیست مقالات مروری (Review Article) رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

مقالات مروری یک مرور و انالیز حیاتی و سازنده را از مقالات موجود چاپ شده در یک رشته از طریق خلاصه،آنالیز ها و مقایسه ها و گاها برای یافتن خلا های چشم گیر و یا مشکلات ارائه میدهند و توصیه هایی را برای تحقیقات آتی ارائه میدهند. از آنجا که این نوع مقالات داده ها و اطلاعات جدیدی را ازکار تحقیقاتی نویسنده بروز نمیدهند، دسته مقالات ثانویه طلقی میشوند. مقالات مروری می توانند به طور گسترده از سه نوع باشد: بررسی ادبیات، بررسی سیستماتیک و متا آنالیزها. مقالات مروری میتوانند در طول های مختلفی بسته به ژورنال و حیطه ی موضوعی یافت شوند. برای بررسی روایات و یا بررسی ادبیات این طول ممکن است از ۸۰۰۰ کلمه تا ۴۰۰۰۰ کلمه باشد، و این در حالی است که بررسی سیستماتیک معمولا کمتر از ۱۰۰۰۰ کلمه طول دارند. در حالی که هستند ژورنالهایی که مقالات بررسی کوتاه با ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کلمه طول را نیز چاپ میکنند.

 

لیست مقالات مروری جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۷: لیست مقالات ژورنالی (Journal Article) رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

در تعریف ژورنال باید گفت که ژورنال به صورت یک مجله است که معمولا به صورت دوره ای چاپ می شود این دوره می تواند هفتگی‌، ماهانه‌، یا سالانه باشد که در آن چاپ از ژورنال یک سری مقالات که دارای بار علمی خوبی هستند چاپ می شود. باید گفت که چاپ کردن یک مقاله در ژورنال معتبر زحمت بیشتری می خواهد و خود ژورنال هم در زمینه چاپ مقاله سخت گیری می کند و ممکن است چند بار به شما اشکالات مقاله را اعلام کند و از شما بخواهد که مقاله را ویرایش نمایید. اما برای چاپ مقاله در ژورنال نیاز به پرداختن هزینه نمی باشد.

 

لیست مقالات ژورنالی جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۸: لیست مقالات کنفرانسی (Conference Article) رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

در تعریف مقاله باید گفت که مقاله یک تحقیق است که توسط یک یا چند نفر صورت می گیرد که این تحقیق حرف تازه ای در موضوع خودش برای گفتن دارد جایی که مقاله را باید ارسال کرد تا پذیرفته شود و بعد از پذیرفته شدن در صورت تمایل برای ارائه آن بروید کنفرانس نام دارد که این کنفرانس با یک اسم ممکن هست هر سال در یک کشور برگزار شود یا ثابت باشد. تقریبا در همه کنفرانس‌ها مقاله های پذیرفته شده در بعضی ژورنال ها هم چاپ می شود (در صورت داشتن بار علمی بالا) و یا اینکه در کتابخانه های دیجیتالی همانند ieee (مخصوص برق و کامپیوتر) چاپ می شود که در حالت دوم معمولا کنفرانس‌ها یک هزینه ای برای چاپ میگیرن که بعد از این که به حساب کنفرانس هزینه واریز شد با یک فاصله حداکثری ۲ ماه چاپ میشود.

 

لیست مقالات کنفرانسی جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۹: لیست مقالات فصلی (Chapter Item) رشته جغرافیا (انگلیسی با ترجمه)

 

این مقالات، فصلی از یک کتاب هستند که به عنوان یک مقاله جدا از کتاب، ارائه میشوند.

 

لیست مقالات فصلی جغرافیا

 


 

 

دسته بندی شماره ۱۰: لیست مقالات رشته جغرافیا بر اساس نشریه (انگلیسی با ترجمه)

 

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات جغرافیا آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات جغرافیا از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

 

لیست مقالات جغرافیا بر اساس نشریات معتبر

 


 

دسته بندی شماره ۱۱: لیست مقالات رشته جغرافیا بر اساس تعداد صفحات (انگلیسی با ترجمه)

 

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته جغرافیا بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات جغرافیا بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات جغرافیا بر اساس تعداد صفحه ترجمه

 

 


 

دسته بندی شماره ۱۲: لیست مقالات انگلیسی ترجمه نشده رشته جغرافیا (انگلیسی بدون ترجمه)

 

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده جغرافیا قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی ترجمه نشده منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته جغرافیا ، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده جغرافیا به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 

لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه جغرافیا

 


 

دسته بندی شماره ۱۳: لیست مقالات انگلیسی ترجمه شده رشته جغرافیا به همراه پاورپوینت آماده (مقاله ترجمه شده + پاورپوینت)

 

اگر مقالات ترجمه شده ای نیاز دارید که همراه با پاورپوینت آماده برای ارائه سمینار باشند میتوانید این لیست را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن مقاله مناسب در رشته جغرافیا، آن را خریداری و بلافاصله دانلود نمایید. برای مشاهده لیست مقالات جغرافیا به زبان انگلیسی با ترجمه به همراه پاورپوینت آماده اینجا کلیک نمایید.

 

لیست مقالات جغرافیا با پاورپوینت

 


در صورتی که دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.