جستجوی مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات

جستجوی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات به همراه ترجمه فارسی

 

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس:

 

  1. لیست مقالات ICT بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات ICT بر اساس گرایش های رشته ICT 
  3. لیست مقالات ICT بر اساس موضوعات مختلف رشته ICT 
  4. لیست مقالات ICT بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات ICT اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان ICT
  7. لیست مقالات ICT بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه ICT 
  9. لیست مقالات انگلیسی ICT با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات هستید؟ گرایش دیتا و امنیت شبکه؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص فناوری اطلاعات و ارتباطات یا یک درس رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات فناوری اطلاعات و ارتباطات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

برخی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان فناوری اطلاعات و ارتباطات با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات و ارتباطات به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات و ارتباطات قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده فناوری اطلاعات و ارتباطات به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۹:

این بخش به مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات و ارتباطات با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات