جستجوی مقالات مهندسی پزشکی

جستجوی مقالات انگلیسی رشته مهندسی پزشکی به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته مهندسی پزشکی جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته مهندسی پزشکی بر اساس:

 

  1. لیست مقالات مهندسی پزشکی بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات مهندسی پزشکی بر اساس گرایش های رشته مهندسی پزشکی
  3. لیست مقالات مهندسی پزشکی بر اساس موضوعات مختلف رشته مهندسی پزشکی
  4. لیست مقالات مهندسی مهندسی پزشکی بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات مهندسی پزشکی اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته مهندسی پزشکی
  7. لیست مقالات مهندسی پزشکی بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی با ترجمه آماده ارزان قیمت

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره ۱:

در این صفحه، کل مقالات مهندسی پزشکی بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال ۲۰۱۷ در ابتدای صفحه، ۲۰۱۶ بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات مهندسی پزشکی بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۲:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته مهندسی پزشکی هستید؟ گرایش بیوالکتریک؟ بیومکانیک/ پردازش تصاویر پزشکی؟ بیومواد؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته مهندسی پزشکی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۳:

آیا به دنبال ۲، ۳ یا ۱۰ ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص مهندسی پزشکی یا یک درس رشته مهندسی پزشکی هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته مهندسی پزشکی را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات مهندسی پزشکی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۴:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات مهندسی پزشکی آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات مهندسی پزشکی از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره ۵:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه مهندسی پزشکی اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۶:

تمامی مقالات انگلیسی رشته مهندسی پزشکی سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات مهندسی پزشکی پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات مهندسی پزشکی که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان مهندسی پزشکی با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده مهندسی پزشکی به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۷:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته مهندسی پزشکی بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات مهندسی پزشکی بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره ۸:

این بخش به مقالات ترجمه شده مهندسی پزشکی با قیمت ارزان اختصاص دارد. این ترجمه ها مثل سایر مقالات با کیفیت طلایی نیستند و به همین خاطر از قیمت نسبتا پایین تری برخوردارند. دانلود مقاله انگلیسی به همراه ترجمه با فرمت pdf رایگان بوده و تنهادانلود فرمت ورد ترجمه مستلزم پرداخت هزینه میباشد. برای مشاهده لیست مقالات ترجمه شده ارزان رشته مهندسی پزشکی اینجا کلیک نمایید.


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات