شما اینجائید:خانه » جستجوی مقالات فیزیک

جستجوی مقالات فیزیک

 

جستجوی مقالات انگلیسی رشته فیزیک به همراه ترجمه فارسی

سایت ترجمه فا اقدام به دسته بندی پیشرفته مقالات رشته فیزیک جهت سهولت امر یافتن مقاله مناسب برای شما کاربران عزیز نموده است. لازم به ذکر است که مقالات انگلیسی آرشیو ترجمه فا به صورت رایگان در اختیار شماست و تنها ترجمه آماده و تایپ شده در فایل ورد برای فروش میباشد. جهت یافتن مقاله مورد نظر خود بر اساس مشخصات مد نظرتان، روی دکمه مناسب کلیک نمایید:

 

لیست مقالات رشته فیزیک بر اساس:

 

  1. لیست مقالات فیزیک بر اساس سال انتشار مقاله
  2. لیست مقالات فیزیک بر اساس گرایش های رشته فیزیک
  3. لیست مقالات فیزیک بر اساس موضوعات مختلف رشته فیزیک
  4. لیست مقالات مهندسی فیزیک بر اساس نشریات معتبر
  5. لیست جدیدترین مقالات فیزیک اضافه شده به سایت
  6. لیست مقالات ترجمه شده رایگان رشته فیزیک
  7. لیست مقالات فیزیک بر اساس تعداد صفحه ترجمه
  8. لیست جدیدترین مقالات انگلیسی بدون ترجمه فیزیک 

 

توضیحات دکمه ها:

 

دکمه شماره 1:

در این صفحه، کل مقالات فیزیک بر اساس سال انتشار مقاله در نشریات معتبر خارجی، جداسازی و لیست شده اند. به طوری که مقالات سال 2017 در ابتدای صفحه، 2016 بعد از آن و به همین ترتیب مقالات قدیمی تر دسته بندی شده اند. برای مشاهده مقالات فیزیک بر اساس سال چاپ مقاله اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 2:

 آیا به دنبال مقالات لاتین با ترجمه یک گرایش خاص از رشته فیزیک هستید؟ گرایش فیزیک کاربردی؟ گرایش اپتیک و لیزر؟ گرایش حالت جامد؟ در این دسته بندی به راحتی میتوانید گرایش خود را انتخاب کرده و لیست مقالات را مشاهده نمایید. برای دانلود رایگان مقالات انگلیسی بر اساس گرایش های رشته فیزیک اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 3:

آیا به دنبال 2، 3 یا 10 ها مقاله مربوط به یک موضوع خاص فیزیک یا یک درس رشته فیزیک هستید؟ با ورود به این صفحه لیست موضوعات مهم و درس های رشته فیزیک را خواهید یافت. برای دانلود رایگان مقاله لاتین و خرید ترجمه فارسی مقالات موضوعات فیزیک اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 4:

شاید شما به دنبال مقالاتی از یک نشریه مشخص باشید و مایل به بررسی مقالات از سایر نشریات خارجی نباشید. برای این منظور این صفحه ایجاد شده تا نشریه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس لیست مقالات فیزیک آن نشریه برایتان ظاهر گردد. برای مشاهده مقالات فیزیک از نشریات معتبر خارجی اینجا کلیک کنید.

دکمه شماره 5:

بعضی کاربران مقالاتی احتیاج دارند که تا کنون فردی از آن مقاله استفاده نکرده و مقاله به تازگی ترجمه و آماده شده است. برای مشاهده لیست مقالاتی که به اخیرا به آرشیو ترجمه فا در زمینه فیزیک اضافه شده اند اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 6:

تمامی مقالات انگلیسی رشته فیزیک سایت ترجمه فا رایگان هستند، اما ترجمه مقالات فیزیک پولی هستند. ما بخشی را اختصاص داده ایم به مقالات فیزیک که مقاله انگلیسی و نیز ترجمه فارسی آن به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است. اما لازم به ذکر است که ترجمه مقالات رایگان فیزیک با فرمت PDF میباشد. برای دانلود رایگان مقالات ترجمه شده فیزیک به همراه مقاله زبان اصلی اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 7:

اگر مقالاتی با تعداد صفحات مشخص میخواهید از این بخش استفاده نمایید. در این صفحه لیست مقالات رشته فیزیک بر اساس تعداد صفحات مقاله ترجمه شده، دسته بندی شده است. برای مشاهده لیست مقالات فیزیک بر اساس تعداد صفحات اینجا کلیک نمایید.

دکمه شماره 8:

در صورتی که از بین مقالات ترجمه شده فیزیک قادر به پیدا کردن مقاله مورد نظر نبودید، میتوانید لیست جدیدترین مقالات انگلیسی منتشر شده در نشریات معتبر را بررسی نموده و پس از یافتن مقاله مناسب در رشته فیزیک، سفارش ترجمه آن را ثبت نمایید. برای مشاهده لیست جدیدترین مقاله های منتشر شده فیزیک به زبان انگلیسی و بدون ترجمه اینجا کلیک نمایید.

 


اگر دسته بندی مناسب برای شما در این لیست موجود نیست، لطفا ما را مطلع فرمایید. برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود به کارشناسان ترجمه فا، اینجا کلیک نمایید.


 

بازگشت به صفحه انتخاب رشته

انتقادات و پیشنهادات